Recenze Weleda

Ověřený zákazník Testuj.to Marie

• vuně
  • účinek

Těhotenské pěstící máslo Weleda je skvělé pro udržení pružnosti pokožky, velice dobře ji promasťuje, těsím se vzdy na jeho použití, protože jeho vůně je nevtíravá, příjemná, krásně přírodní. Dobře se vstřebává do pokožky, a nezanechává skvrny na oblečení

Ověřený zákazník Testuj.to Veronika

• Složení
  • Účinky
  • Nic takového není

Vyzkoušela jsem Těhotenské pěstící máslo Weleda. S produkty této značky mám dlouholetou zkušenost. Mám je rada pro složení, konzistenci i účinky bez přílišné parfemace. Také Těhotenské pěstící máslo není výjimkou. Překvapilo mě, jak krásné dokáže hydratované a ulevit od napjaté pokožky.

Ověřený zákazník Testuj.to Martina

• vůně
  • vstřebá se rychle
  • opravdu hydratuje
  • skleněný obal
  • trošku mám pocit lepkavosti pleti,ale pod oblečením to necítím

Máslo krásně voní, je hutnější, ale krásně se vstřebá. Pokožka je "promazaná" na celý den. Jediné, co mi trošku vadí, že pleť je pak taková lepkavá. Obal ve skle je praktický. Ale rozhodně nejen toto máslo, ale kosmetiku Weleda doporučuji. Mám citlivou pleť a neznám přípravek od nich, který by mi nesedl a navíc opravdu všechny jejich produkty jsou voňavé.

Ověřený zákazník Testuj.to Jana

• Snadné roztírání
  • Přírodní složení

Výrobek byl poctivě zabalený, aby se předešlo poškození.
Krém je ve skleněné dóze což velmi kvituji, nelíbí se mi plastové obaly na krémy.
Na obalu lze najít jednoduchý obrázkový návod pro lepší výsledky.
Krém je hutnější, ale přitom snadno roztíratelný. Vůně je jemná, nedráždivá.
Jako velké pozitivum vnímám přírodní složení a plánuji tuto kosmetiku využívat i u miminka.

Ověřený zákazník Testuj.to Michaela

• Vůně

Určitě doporučuji jak značku Weleda, tak i tento produkt, který mě opravdu nadchnul. Máslo krásně a jemně voní, skvěle se roztírá a pokožku hydratuje, což jsem pocítila již po prvním použití. Pokožka je po použití opravdu hydratovaná, pružná a uleví napnuté pokožce. Tento produkt s radostí a nadšením určitě doporučuji.

Ověřený zákazník Testuj.to Karolína

• Složení
  • Skvěle se vpije
  • Malé balení vzhledem k ceně na trhu.
  • Vůně

Tento produkt jsem si přála vyzkoušet, protože jsem nyní těhotná a mám velký strach z výskytu strií. Používala jsem opravdu pravidelně 2x denně a musím říci, že jsem byla velmi spokojena s konzistencí másla, které krásně uvolnilo napjetí bříška a promastilo ho. Za dobu používání se strie nevyskytly. Jediné co bych produktu vytkla je cena vzhledem k velikosti balení. Pokud budete mazat pravidelně 2x denně, tak jedno balení vystačí maximálně 3 týdny pokud budete mazat bříško, boky a stehna, jako jsem mazala já.

Ověřený zákazník Testuj.to petra

• Vune
  • Textura

U pripravku se mi libi celkem prijemna vune a hlavne slozeni masla. Po pouziti mam pocit hydratace a zjemneni pokozky. Bohuzel se ale strie objevily i pres dukladnou peci, verim tedy, ze alespon nebudou tak viditelne. Negativem u vyrobku by mohla byt jeho vyssi cena.

Ověřený zákazník Testuj.to Kateřina

• Hezké balení
  • Vše ok

Složení produktu je rozmanité, uvádí, že se jedná o přírodní Bio produkt. Máslo na příjemnou citrusovou vůni, která zaujme. Pokožka po užití másla je mastná, pružná, vonící a připadá víc svěží. Krásné promastí. Snadno a krásné se nanáší díky balení. Mě to nadchlo.

Weleda měsíčkový kojenecký krém na opruzeniny 75 ml

• Rychle se vstřebá
  • Vydrží dlouho
  • Krásná vůně
  • Nic nemůžu vytknout

Dokonalost sama. Dalo by se říct, že se ani slovy nedá vyjádřit jak je maslo skvělé, ale pokusím se. Vůně je opravdu relaxační, u masáže dokážu vypnout hlavu a soustředit se jen na sebe. Strie mám už od začátku těhotenství, ale po aplikování poctivě každý večer jsou opravdu méně viditelné, pokožka je hezky hydratovaná a navíc se máslo rychle vstřebá, takže se mohu ihned obléct. Lepší produkt jsem opravdu nenašla a složení másla mi je velice sympatické.

Weleda měsíčkový ochranný balzám 30 ml

Weleda měsíčkový ochranný balzám 30 ml

• Příjemná vůně

Skvělý krém na ochranu obličeje v zimě

• Krásná vůně
  • Přírodní
  • Nemastí, hezky se vstřebává a snadno roztírá
  • Pomáhá chránit před opruzením

Perfektní na zadeček. Vyzkoušeli jsme sudocream a bepanthen mast a tato je úplně nejlepší. Moc hezky voní, snadno se roztírá, nezanechává pokožku mastnou, dobře se vstřebává a opravdu pomáhá chránit před opruzením. Doktorka nám na opruzeninu řekla sudocream, ale ten se nám vůbec neosvědčil a pomohl až tento krém. Nedám teď na něj dopustit, už ho používáme 3 měsíce a zadeček syna je stále krásný i v těchto hrozných vedrech. A navíc je krém přírodní, takže za nás velká spokojenost a mohu jedině doporučit i dalším.

Weleda měsíčková kojenecká koupel 200 ml

Weleda měsíčková kojenecká koupel 200 ml

Ověřený zákazník Brněnská lékárna Lenka

Zakoupeno v Brněnská lékárna

• Nádherná vůně, jako wellness koupel
  • Nechává pokožku krásně hebkou a vláčnou
  • Přírodní produkt

Velmi se nám osvědčila. Malého v ničem jiném nekoupeme. Krásně zvláční pokožku, takže syna už nemusíme ničím dalším mazat, kůže je krásně heboučká a vláčná. Moc hezky to voní, jako ve wellness. :-)

Ověřený zákazník Testuj.to Martina

• Vstřebatelnost
  • Nezanechává stopy na oblečení
  • Jemnost pokožky

Máslo mě velmi příjemně překvapilo, je hutné ale velmi dobře se roztírá. Pokožka je po něm jemná, hydratovaná, přijde mi i pružnější.
Jako největší plus je po jeho použití dlouhotrvající pocit jemnosti pokožky.
Velmi příjemně voní, nic vlezlého ani dráždivého.
Jsem spokojena

Ověřený zákazník Testuj.to Petra

• Super hydratující
  • vyšší cena

Super hydratační produkt. Po prád ndech použávání mám pleť krásně jemnou a zhydratovanou. Dost mě překvapilo i příjemné nanášení. Produkt by mohl být větší, ale zase je ho pro natření potřeba menší množství, než jsem zvyklá nakládklad u jiných krémů na tělo.

Ověřený zákazník Testuj.to Marcela

• Vune
  • Roztiratelnost

Telove maslo Welada me prijemne prekvapilo svoji vuni a jak dlouho po namazani zustava pokozka vlacna a hebka. Mazu vzdy vecer a je znat rozdil oproti uzivani olejicku v minulosti. Po namazani se citim prijemne a je to muj kazdodeni ritual pred spanim. Doporucila bych vsem nastavajicim maminkam.

Ověřený zákazník Testuj.to Renáta

• Dobře se vstřebává
  • Hydratuje a zvláčňuje pokožku

Těhotenské máslo, mohu velice poručit krásné se vstřebává, zanechá příjemný pocit a hebkou pokožku. Ač je máslo mastné nezanechává na oblečení žádném mastné fleky. Výborná roztíratelnost. Pokud budete poctivě máslo používat nemusíte se obávat strií na pokožce .

Ověřený zákazník Testuj.to Monika

• Balení
  • .

Pěstící máslo má příjemnou konzistenci, krásně voní , dobře a rychle se vstřebává. Nechává zklidněnou pokožku. Používám ho každý večer , pokožku mám jemnou a hydratovanou. Velké plus je , že pokožka není mastná . Líbí se mi pěkné balení a obsah přírodních složek. Ráda výrobek doporučuji vyzkoušet

Ověřený zákazník Testuj.to Kateřina

• Hydratovaná a jemná kůže
  • Velké balení
  • Vše krásně a ekologicky zabaleno
  • Nemám nic co bych vytkla

Těhotenské máslo Weleda má jemné složení které udrží hydratovanou a pružnou pokožku. Lze využít na všechny partie kde lze předejít striím (břicho, zadek, stehna, prsa). Certifikovaná přírodní kosmetika ve velkém balení, která vystačí na celé těhotenství.

Zobrazuji 481 - 500 ze 500 recenzí 1...21 22 23 24 [ 25 ]