Recenze Weleda

Weleda Granátové jablko denní krém 30 ml

Weleda Granátové jablko denní krém 30 ml

Ověřený zákazník ELNINO.CZ Soňa

Zakoupeno v ELNINO.CZ

příjemná vůně, dobře se roztírá, zatím používám cca 5 dní a pleť je vyživená, hladká, sjednocená a vypadá odpočatě. Doufám, že po delším používání bude i více zpevněná.

Weleda olej na masáž bříška kojence 50 ml

Weleda olej na masáž bříška kojence 50 ml

Ověřený zákazník Magistra.cz Hanny CZ

Zakoupeno v Magistra.cz

• Účinnost
  • Vůně

Přípravky od weledy jsou všechny super, jen někteří si to nemohou dovolik kvůli vyšší ceně.

Weleda měsíčkový kojenecký krém na opruzeniny 75 ml

Weleda růžový pěsticí olej 100 ml

Ověřený zákazník Lékárna.cz Verka

Přidáno: 20. září 2022

Zakoupeno v Lékárna.cz

Kupuji opakovaně když je v akci. Pleť je při používání mnohem lepší. Používám místo nočního krému.

Weleda Růžový intenzivní oční krém 10 ml

Weleda Růžový intenzivní oční krém 10 ml

Ověřený zákazník dermocentrum.com Ověřený zákazník

Přidáno: 19. září 2022

Zakoupeno v dermocentrum.com

-velice dobře se nanáší, pleť je po něm hladká
-neštípe v očích

Příjemně se roztírá pleť je hebká

Ověřený zákazník Testuj.to Renda

Přidáno: 30. srpna 2022

• Složení
  • Příjemná vůně
  • Lehce se roztírá
  • Rychle se vstřebává
  • Hydratuje a zmírňuje napětí
  • Velikost balení

Z těhotenského másla Weleda jsem naprosto nadšená. Nadchlo mě nejen svým složením, ale i velice příjemnou vůní a lehkým roztíráním. Dobře a rychle se vstřebává, takže nemám pocit mastné pokožky a mohu se hned obléci. Po nanesení ihned cítím, jak je pokožka méně napjatá, takže věřím, že se mi i díky němu strie zatím neudělaly. Rozhodně si pořídím další balení
a budu jej využívat celé těhotenství. Velikost balení mi vyhovuje, protože ho s sebou beru i na cesty.

Ověřený zákazník Testuj.to Lenka

Přidáno: 29. srpna 2022

• velikost balení
  • pomalu se vstřebává

Máslo hezky voní po bylinkách. Balení je hodně velké, krém je hutný, k namazání stačí jen malé množství. Dobře se roztírá ale přijde mi že se moc rychle nevstřebává jak slibuje výrobce. Docela dlouho zůstává mastný film.Účinky podle mě budou znatelné po dlouhodobějším užívání.

Ověřený zákazník Testuj.to Dana

• Konzistence
  • Vune
  • Baleni
  • Hydratace

Pěsti i máslo je velmi příjemné hezký se vstřebává bez pociti mastného filmu nebo lepivého. Kůže je šťavnatá hydratovaná. Vůně velice jemná a prijemna. Kdyby byla větší velikost balení bylo by to lepší. Zkoušela jsem i na obličej a i tam hezky sedí..

Ověřený zákazník Testuj.to Eliška

• Svěží parfemace
  • Hutne složení

U produktu mne ihned při otevření zaujala a velice překvapila krásná svěží parfemace, kterou jsem si hned zamilovala. Produkt se skvěle nabírá a velmi dobře roztira na pokožku. Zanechává ji hydratovanou a vyzivenou na dlouhou dobu. Po opakovaném použití je pokožka prijemne hladká.

Ověřený zákazník Testuj.to Vlasta

• účinek
  • vyšší cena

účinek těhotenského pěstící másla Weleda jsem cítila hned po první aplikaci,pokožka je pružná, hydratovaná,úleva pro napínanou pokožku byla znatelná, složení z čistě přírodních složek je vhodné pro nastávající maminky, vůně je příjemná bylinková, ráda doporučuji dalším maminkám,které o sebe chtějí pečovat tím nejlepším způsobem

Ověřený zákazník Testuj.to Tereza

• Vune hezka
  • Velikost baleni
  • Nemastnost
  • Hydratovanost
  • Nemam výhrady

Toto těhotenské pestici máslo Weleda jsem dala na odzkouseni kamarádce. Ta je již ve vyšším stupni těhotenství a z másla byla mile překvapená. Máslo nepusobilo mastne, dobře se roztírá a hezky vonělo. Pocit napnutí pokožky po nekolikatem použití postupně zmizel. Kůže na brisku byla hydratovaná a působila méně napnuta. Všem doporučuje.

Ověřený zákazník Testuj.to Michaela

• Jemná vůně
  • Nemastný film
  • Dlouho vláčná pokožka
  • Uvítala bych větší balení

Jsem velice mile překvapena. Prozatím žádná strie, jemná, neagresivní vůně a hlavně žádný mastný film, pro kterém se bojíte ještě hodinu po nanesení obléct. Naopak příjemný, dlouhotrvající pocit vláčné pokožky. Po večerním nanesení je ještě ráno cítit vůně i vláčný hebký film na kůži. Za mě, co bylo slíbeno, je prozatím splněno. Jen bych vzhledem k ploše, která je doporučena natřít uvítala větší balení. :-)

Ověřený zákazník Testuj.to Alena

• Ucinky na kůži
  • Hydratace

Těhotenské pěstící máslo Weleda mě velmi příjemně překvapilo. Do té doby napnutá kůže , po natření jsem pocítila úlevu a žádné pnutí. Také minzmizelo svědění kůže od napínání. Kůže já krásné hydratovaná. Jakožto těhotná mi vadí vůně, ale pěstící máslo má jemnou nevtíravou vůní , která mi vůbec nevadila . Dokonce mi je i příjemná.

Weleda Men sprchový gel 200 ml

Ověřený zákazník Testuj.to Ivana

• složení
  • konzistence
  • vůně

Skvělá vůně a účinek. Moje pokožka byla po nanesení těhotenského ošetřujícího másla krásně hydratovaná, nepříjemné pocity jako svědění a suchost vymizely. Velkou výhodou pro mě je rychlá vstřebatelnost, nemám ráda mastné oleje, které se ne a ne vstřebat do pokožky, čili oceňuji konzistenci a složení másla. Strie se mi nevytvořily, ale určitě na tom má podíl i můj typ pokožky.

Ověřený zákazník Testuj.to Petra

• Snadná aplikace
  • 100% přírodní
  • Nezanechává stopy na oblečení
  • Recyklované balení, ve kterém přípravek dorazil

Máslo se snadno vstřebává. Pokožka je krásně hydratovaná, na dotek jemná a pružná. Tělo vydrží hydratované celou noc a ještě ráno cítíte jeho příjemnou vůni. Na oblečení nezanechává stopy. Aplikuji 2x denně a po striích nemám ani náznak. Masíruji nejen bříško, ale i prsa, zadek a stehna. Jak správně masírovat, najdete na krabičce od másla. Velikostně vystačí máslo na celé těhotenství.

Ověřený zákazník Testuj.to Hana

• Konzistence
  • Chybí český návod
  • Víčko se protáčí

Máslo jemně voní po bylinkách. Mám i těhotenský pěstící olej, ale máslo je lepší, protože není tak mastné. Zatím se mi strie nevytvořily, ale nevím, jestli je to díky mazání máslem nebo by se mi nevytvořily ani tak. Nicméně určitě je pro mě lepší problémům předcházet, takže máslo je mým nezbytným společníkem.

Zobrazuji 461 - 480 ze 500 recenzí 1...21 22 23 [ 24 ] 25